4md | chemicals and paper 

PAPIER FOTOGRAFICZNY I CHEMIA

CENIMY PONADCZASOWOŚĆ

25 lat zaopatrujemy rynek fotograficzny

Fotografia daje nieograniczone możliwości… Pozwala tworzyć dynamiczne kompozycje, podkreślać charakter, uwypuklać detale,  i najważniejsze – chwytać pozornie nieznaczący moment, by powrócić do niego po latach z nutą sentymentu.

To jest właśnie ideą fotografii – by ponadczasowo wzbudzać emocje…

4MD jest marką polskiej firmy Euroland, zaopatrującej rynek fotograficzny w papier srebrowy i chemię od 25 lat. Lata doświadczeń współpracy z profesjonalnymi laboratoriami fotograficznymi zaowocowały naszą wszechstronną wiedzą w zakresie cyfrowych i analogowych wydruków, a tym samym wprowadzeniem na rynek nowej, wysokiej klasy chemii i papieru fotograficznego pod naszą marką.

W trosce o jakość i nowatorskość produktów, bezustannie ulepszamy nasze formuły, a 4MD tworzy dziś stabilną markę kojarzoną z wysoką jakością i atrakcyjną ceną.

PAKIET INFORMACJI

Aby ułatwić Państwu pracę związaną z zapytaniami klientów, przygotowaliśmy pakiet użytecznych informacji. Jeśli chcieliby Państwo otrzymać od nas pakiet próbek papieru, bądź wypróbować naszą chemię fotograficzną, prosimy o kontakt z działem sprzedaży: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WSPARCIE

Wiemy, jak wiele czasu zajmuje poszukiwanie informacji produktowych. Dlatego zapewniamy pełne wsparcie techniczne i doradztwo w zakresie eksploatacji naszego papieru i chemii. W przypadku jakichkolwiek problemów, udzielamy szybkiej i profesjonalnalnej pomocy technicznej, na którą składają się również: - bezpośrednia pomoc w uruchamianiu labu, - bezpośrednia pomoc w usuwaniu skutków błędów chemicznych popełnionych przez klienta, - materiały kontrolne do analizy procesów oraz okresowe testy diagnostyczne chemii.

Kontakt do działu handlowego:
Tel: +48 94 311 38 21-22 GSM1: +48 604 068 395
GSM2: +48 604 273 141
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeśli na stronie nie znaleźliście Państwo informacji, których szukaliście - skontaktujcie się z nami.

Zapraszamy do naszej siedziby

sprawdź również

nasze pozostałe serwisy

copyrights by Euroland